Kontakt

Podziękowanie

Celem Festiwalu jest inspirowanie i wspieranie kobiet w rozwoju osobistym, zawodowym, propagowanie ich aktywności i przedsiębiorczości. To cykl niezwykłych spotkań i paneli mających na celu poszukiwanie rozwoju ,zdrowia, urody i kobiecości.
ZAPRASZAM NA KONFERENCJĘ MAM DOŚĆ!!! - o przemocy ze względu na płeć - 26 listopada 2012 w godzinach 11.30 - 17.00. Duża Sala Obrad Urzędu Miasta Łodzi, Piotrkowska 104
Małgorzata Maria Kotwica

17 listopada 2012 w Urzędzie Miasta Łodzi odbyła się Konferencja „Kobieta przedsiębiorcza, zaradna ,decyzyjna „ poświęcona Kampanii podnoszącej świadomość ekonomiczną kobiet przygotowana przez Łódzki Klub Ona w partnerstwie z  Urzędem Miasta ,Kobiety.lodz.pl,, 30 under 30 

Jak cenna jest dzisiaj możliwość dostępu do badań profilaktycznych i jak z nich efektywnie korzystać. Ważne pytania, takie jak: Czy i kiedy należy edukować młodzież? Czym jest mammografia? Kiedy i dlaczego należy się poddać się badaniu?
Pani Prezydent Hanna Zdanowska otworzyła dzisiaj długo oczekiwany Festiwal „Teraz One”, którego pomysłodawczynią i ambasadorką jest Agata Młynarska partner projektu „Kobiety Kreują”.
Część artystyczną wypełniła Stanisława Celińska.

Na początku istniało tylko światło, bezkresne morze i krążący w postaci łabędzia bóg Świętowit. Bogu dokuczała samotność i nuda, więc gdy ujrzał swój cień postanowił…. stworzyć FOKĘ! I nudno być przestało!
Projekt "Kobiety Kreują" [2012-06-15-2012-06-30]
To wydarzenie kulturalno-społeczne, łączące imprezy muzyczne, kulturalne, pokazy mody, warsztaty i panele dyskusyjne.
To spotkania dla kobiet, które chcą się realizować i tworzyć niezwykłą aktywność pełną pozytywnej energii.
Zjazd Pań Prezydent [2012-06-15-2012-06-16]
15 czerwca, w Dużej Sali Obrad Urzędu Miasta Łodzi, odbył się Zjazd Pań Prezydent organizowany w ramach projektu „Łódź miastem kobiet”,i „Kobiety Kreują”który honorowym patronatem objęła Joanna Skrzydlewska poseł do Parlamentu Europejskiego.

Partnerzy
Site Map | Printable View | © 2013 - 2019 Makana Art & Business