Między nami ...

Drogie moje!
Dedykuję to miejsce wszystkim tym
Paniom, które chciałby podzielić
się swoimi spostrzeżeniami, ...

Podziękowanie

Pokochaj siebie, wzmocnij pewność siebie, by móc kochać innych i przyjmować miłość z radością.

Chcesz znaleźć partnera? Może chcesz mieć wspaniałe relacje w obecnym związku?
A może chcesz zbudować harmonijne relacje z osobami w życiu prywatnym lub zawodowym? Teraz możesz wszystko to osiągnąć!
Jak często zdarza Ci się myśleć o Twoich nieudanych związkach? Rozpamiętujesz błędy
w relacjach, nie możesz uwolnić ex nawet jak jesteś już w nowym związku.
Albo tęsknisz do wspaniałych chwil spędzonych razem? Niestety, to już przeszłość.
Czas spojrzeć prawdzie w oczy, pora na zmiany. Pora byś odkryła swoją prawdziwą kobiecą moc, odkryła i wzmocniła zdrowe poczucie wartości.

A może obawiasz się sięgnąć po więcej, obawiasz się kolejnych rozczarowań, porażki lub myślisz, co inni powiedzą. Czujesz niepewność, zwlekasz z decyzjami,
które dałyby Ci szczęście osobiste czy zawodowe.

Nie wiesz czego naprawdę chcesz?
Czujesz się niedoceniona, a nawet niedowartościowana, brakuje Ci wsparcia kogoś bliskiego.
Z pewnością wiesz jak to jest, gdy szukasz i szukasz, wydaje Ci się, że nie możesz znaleźć miłości albo trafiasz
na nieodpowiednich partnerów.

Wiem jak się czujesz, doświadczyłam tego samego.
Czy zdarzyło Ci się, że wiele lat czekałaś na tego wymarzonego partnera, tę prawdziwą najprawdziwszą miłość? A może spotkałaś wielu partnerów, ale żaden nie był tym wymarzonym?

Myślisz czasem, co przeszkadza Ci stworzyć wspaniały związek lub utrzymać wspaniały związek miłości? Zastanawiałaś się dlaczego lub myślałaś, „co takiego jest we mnie, że nie udaje mi się stworzyć szczęśliwej relacji z innym człowiekiem lub dlaczego partnerzy mnie porzucają? Dlaczego nie masz jeszcze tego, czego pragniesz?”

A może jesteś jak jedna z wielu mężatek, które do mnie trafiają na warsztaty, po prostu chcesz więcej szacunku, uwagi, docenienia, a także czułości w aktualnym związku. Chcesz czuć się spełnioną kobietą, o którą zabiega Twój partner.
To wszystko jest dla Ciebie możliwe, gdy zastosujesz 3 stopniowy System ABC Przyciągnij Miłość – te same narzędzia budowania cudownych relacji zastosujesz w relacji z partnerem, rodziną, przyjaciółmi a nawet w środowisku pracy.

Dla kogo idealny jest ten specjalny warsztat w Łodzi
dla singli i osób w związkach,
jeśli dotyczy Cię jedna z 3 sytuacji:

 1. Jeśli chcesz wzmocnić swojej poczucie wartości jako kobieta i człowiek
 2. Jeśli chcesz nauczyć się budować zdrowe relacje w rodzinie, przyjaźni i pracy, by inni szanowali Twoje wartości, respektowali Twoje granice i liczyli się z Twoim zdaniem bez manipulacji i nacisku.
 3. Jeśli chcesz zamknąć przeszłość, uwolnić ex lub toksyczne relacje i otworzyć Serce na prawdziwą miłość – nawet jak jesteś już w związku.

w programie warsztatu m.in.:

 • Najczęściej popełniane błędy przez kobiety – jak sabotują one Twoje starania. Jak ich unikać, by zyskać prawdziwą miłość.
 • Jak zrozumieć swoje wzajemne oczekiwania kobiet i mężczyzn w związku, byś stworzył udany związek, który przerośnie swoją jakością Twoje najskrytsze pragnienia.
 • Jak możesz już teraz wesprzeć swoje poszukiwania wspaniałej miłości – rozpoznać i zmienić wzorce myślowe nt miłości i związków, tak by kochać i czuć się kochaną!
 • Jak uwolnić przeszłość, Twoich EX… zrobić miejsce na nowego partnera, tak byś mała jasność jakiego partnera chcesz zaprosić do swojego życia. (Wiele osób pomija ten etap i zdaje się na los lub przypadek, przyciągając toksyczne związki.)
 • Jak podnieść Twoje poczucie własnej wartości, byś czuła się atrakcyjna i seksowana jako kobieta.
 • Jak poznać wzajemne wartości i się wzajemnie wspierać w związkach, i dlaczego znajomość wzajemnych wartości jest taka istotna, by przeżyć szczęśliwą miłość.
 • Jak okazywać sobie uczucia w sposób taki jak partner tego oczekuje, mimo iż sam nie wie czego oczekuje, by stworzyć związek z pasją.
 • Jakie techniki zastosować z miłością, by wesprzeć Twoje działania na drodze do przyciągania wspaniałej miłości i doświadczyć szczęścia w związku. Jak zechcesz powiem o zamówieniu na właściwego partnera z dostawą do Twoich drzwi 

„Buźka mi się normalnie uśmiecha od ucha do ucha.
A zaczynając od początku, to ze mną było tak… Trafiłam do programu ABC Przyciągnij Miłość, nie dla reperowania relacji z mężem, tylko bardziej relacji w środowisku pracy, wiary w siebie, dojrzenia w sobie Kobiecej mocy…
U mnie rezultaty były natychmiastowe, jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki.
Co najwspanialsze jest w tym wszystkim, że to nie były tylko moje odczucia, czy spostrzeżenia, tylko osoby z mojego otoczenia zaczęły mówić, widzieć, że się zmieniłam oczywiście in plus. Nie wspomnę o moim mężu, który notabene też się rozwija duchowo, jak zobaczył jak wpływają na mnie te programy, oczywiście żartobliwie mówiąc stwierdził, że jakbym mogła to powinnam stosować te programy non stop.
Już nie wspomnę o tym, że zaczęłam okazywać uczucia, z którymi miałam problem, zostawiane ukradkiem karteczki z czułymi słowami do mojego męża, jakoś same się pisały i nie miałam uczucia, że się ośmieszam… Agnieszko po prostu jest BOSKO, bardzo Tobie dziękuje.
Mój mąż obsypuje mnie kwiatami, sam z siebie bez okazji, zaprasza do restauracji na obiady, robi romantyczne kolacje, czuje się naprawdę wybrańcem losu, o i to w tak krótkim czasie.
Zaczynam być zauważana na ulicy, nie jestem już traktowana jak powietrze, mężczyźni wodzą za mną wzrokiem, nagle pojawiają się ni stąd ni zowąd przemili ludzie, zagadujący mnie, mówiący miłe słowa, na mojej drodze pojawiają się sytuacje, osoby, dzięki którym udaje mi się coś szybciej załatwić. A kiedyś wszystko szło pod górkę…. Po prostu zrobiłam przestrzeń, wyczyściłam się z negatywnych wzorców….
Jeszcze raz bardzo Tobie Agnieszko dziękuje, ponownie przywróciłaś mi wiarę w siebie.
Pozdrawiam serdecznie.
Kasia Su. , prawnik (uczestniczka ABC Przyciągnij Miłość System i Kobieca MOC Wenus – robione łącznie) Data:Sat, 10 Nov 2012
“Dzięki Kochana, wyczuwasz mnie doskonale. Ja fruwam. I jestem na jakiejś innej planecie. Jestem Ci niezwykle wdzięczna, że mnie pilnowałaś i kazałaś dokładnie przemyśleć to zamówienie i szczegółowo wszystko opisać. Słowo stało się ciałem
Jakoś tak szybko pokonujemy kolejne etapy – poznajemy swoich znajomych ….w tzw. międzyczasie zaliczyliśmy nawet romantyczny wypad do Berlina. Oj dzieje się dzieje. Cudnie, że będzie kolejne spotkanko, bo je po prostu uwielbiam. I z chęcią poopowiadam babeczkom, jak Twoje programy genialnie działają. Pamiętasz, jak się zarzekałam, że w sumie to jest mi chwilowo dobrze solo i nie muszę jakoś szybko materializować związku? Monika Sieniawska 2013r.
„Agnieszko! Wspaniały program Kobieca Moc Wenus! Jestem już po wszystkich 5 krokach Niesamowita przemiana, chciałam się podzielić z Tobą moimi odczuciami! Kiedy zaczynałam w moich myślach czułam, że jestem już ^^stracona^^, po wielu wcześniejszych miesiącach terapii u różnych psychologów nie widziałam i nie czułam poprawy!
Już po 1 sesji i wykonanym ćwiczeniu poczułam się niesamowicie, w każdym tygodniu Programu czułam się coraz lepiej, dla większego poznania siebie postanowiłam dokupić Warsztaty ABC Przyciągnij Miłość
Transformacja OGROMNA!
Agnieszko jestem zupełnie inną kobietą!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Po raz pierwszy w życiu uśmiecham się do siebie, czuję się szczęśliwa i mówię na głos KOCHAM SIEBIE!
Jestem dwa miesiące po programach a cuda dzieją się nadal! Na początku bałam się, że jak otworzę oczy to czar pryśnie ale nic takiego się nie dzieje! Pielęgnuję tę przemianę medytacją kolorami, stosuję prysznic mentalny i listy!
Nieznajomi mówią mi Dzień dobry, uśmiechają się a ja odwzajemniam im tym samym! Jestem Ci wdzięczna za to, że pojawiłaś się na mojej drodze, za wspaniałe narzędzia i wszystkie inne pomoce!
To dopiero początek mojej zmiany na lepsze, cieszę się że z odwagą IDĘ do przodu i za to, że mam zawsze możliwość kontaktu z Tobą !!!!
Życzę Ci nieustającej pasji pomagania innym, jesteś Aniołem! Dziękuję! Pozdrawiam ciepło,” Jolanta S. (mówiła na telekonferencji, jak partner wyznał jej miłość po raz pierwszy od długiego czasu).
Więcej opinii znajdziesz i posłuchasz tutaj:: http://przyciagnijmilosc.pl/efekty

Twoja inwestycja w 1 dniowy warsztat w Łodzi, g.10.00-17.00 to tylko 397 zł
Zapisy: kontakt z Małgorzatą Kotwica lub z nami, wpisz proszę w tytule: Łódź (jeden termin)

Autorka: Agnieszka Przybysz pionierka coachingu ekspert relacji, mentor biznes z pasją, autorka książek, prelegent.
Pomaga przedsiębiorczym kobietom z pasją mieć miłość, pieniądze, karierę & biznes z pasją, – odnosić sukcesy, mieć cudowne relacje, być doceniane, kochane i bogate, wnosząc wkład w życie innych ludzi. (Mężczyznom skutecznie pomogła budować relacje i odnosić sukcesy).
* autorka wielu skutecznych programów coachingowych online m.in. ABC Przyciągnij Miłość, Kobieca MOC, Biznes z Pasją - 7P System od Pasji do Pieniędzy & Prosperity, Przyciągnij Pieniądze, z których korzystają Polki z ponad 11 krajów Europy
* ekspert relacji i autorka pierwszych polskich poradników w temacie coachingu, które pomogły już tysiącom Polaków w kraju i za granicą, m.in. bestsellera *Przyciągnij Miłość* (coaching relacji), *Przyciągnij Sukcesy z Pasją* (kariera i biznes z pasją), Celne Cele Sięgnij Gwiazd, Medytacja Kolorami, Duchowa Przygoda Indie – publikacje mobilne.
* największe praktyczne doświadczenie coachingowe w Polsce - pionierka coachingu,
ukończyła renomowaną amerykańską szkołę coachingu CTI USA, ACTP ICF, absolwentka SGH – zarządzanie i marketing
* praktyczne doświadczenie biznesowe zarówno jako lider w sprzedaży, menadżer, dyrektor jak i właściciel biznesu – CEO COACHING INSTITUTE

* uczestnikami jej programów szkoleń, warsztatów, sesji grupowych i indywidualnych są zarówno korporacyjni dyrektorzy jak i właściciele - prezesi firm, przedsiębiorstw.
* mentor coach i coachów coach, jej podopieczni stworzyli własne praktyki coachingowe, a
od wielu lat próbują naśladować inni coachowie.
* skutecznie łączy coaching i mentoring, plus własne autorskie narzędzia dla dobra osób coachowanych, które odnoszą wspaniałe sukcesy –setki referencji dostępne m.in w serwisach www.AgnieszkaPrzybysz.com, www.PrzyciagnijMilosc.pl i książkach.
* postać medialna: publikacje dotyczące coachingu z jej udziałem znalazły się m.in. w „Rzeczpospolitej”, „Elle”, „Sens”, Charaktery, Olivia, Superlina, Forbes, TVP „Pytanie na śniadanie”, TVN, Radio Zet, RadioEuro, Radio Kolor – autorskie audycje Kobieca MOC (pasje i biznes), Wakacyjna Miłość i portalach internetowych, w których jest Ekspertem w dziedzinie coachingu.
Cechują ją ogromna intuicja i skuteczność działania, głęboka wewnętrzna mądrość, połączone z akceptacją, ciepłem i ludzką życzliwością, a jednocześnie bezpośrednim stylem pracy.
Pasjonuje ją pisanie książek, dzielenie się wiedzą – słowem pisanym i mówionym. Lubi ciekawe podróże, spa & zdrowy styl życia.
Dołącz do: www.facebook.com/AgnieszkaPrzybyszCoaching

Partnerzy
Newsletter

Adres email
Site Map | Printable View | © 2013 - 2019 Makana Art & Business